Zavolajte nám: +421 948 602 907       insomnium@insomnium.sk


Úvod » Príslušenstvo » DS-3E1310P-E 8 portový manažovateľný Switch


        

DS-3E1310P-E 8 portový manažovateľný Switch

 

Číslo produktu: DS3E1310PE
Výrobca: Hikvision
naša cena bez DPH : 118,80 EUR
naša cena s DPH (20 %):
142,56 EUR

do košíka:
  ks  

Kompletné špecifikácie

Hlavné funkcie:

·          802.3af/at PoE standard

·          8-core power supply technology

·          Data monitor a konrola dôležitých portov

·          EXTENDmód–zvyšuje prenosovú dĺžku kábli na 250m

·          VLAN konfigurovateľný,STP,multitask,port miroring, QoS, SNMP, WEB manažment

·          IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3x sieťové štandardy

·          MTBF > 100 000 hodín

 

 

                                         DS-3E1310P-E

10

HARDVÉR

10/100M RJ45

8x

10/100/1000M RJ45

2x

1000M SFP

2 (multiplex)

Store forward

Podporuje

Port vysokej priority

Port 1- 8

MAC adresa table

4K

MAC adresa učenie

Automatické učenie / Aging

Šírka pásma

5.4 Gbps

PoE standard

IEEE 802.3af, IEEE802.3at

PoE port

Port 1 to 8

1Port max. záťaž

30W

SWITCH max záťaž

123W

Bleskoistka

 6KW

Napájanie

100 do 240 VAC, 50/60Hz

Pracovná teplota

0 ?C to +40 ?C

Pracovná vlhkosť

10% to 90%

Data Transfer Rate

Ethernet: 10 Mbps (half-duplex)/20 Mbps (full-duplex) Fast Ethernet: 100 Mbps (half-duplex)/200 Mbps (full-duplex) Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (full-duplex)

Sieťové média

Ethernet: UTP/STP of CAT3 or above Fast Ethernet: UTP/STP of CAT5 or above Gigabit Ethernet: Recommended UTP/STP of CAT5e or CAT6 1000 Base-SX: MMF (Multi-Mode Fiber) 1000 Base-LX: MMF (Multi-Mode Fiber) or SMF (Single Mode Fiber)

Sieťový štandard

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE802.3at, IEEE 802.3x, IEEE802.3z

SOFTVÉR

PoE

IEEE 802.3at/IEEE 802.3af Enable/Disable PoE PoE over-temperature protection Display power supply status and output power of the PoE port Dynamic power supply of the PoE port. Power supply priority (Port 1 > Port 2 > … > Port 16… > Port 24)

Security Feature

MAC address binding

VLAN

One-key enable VLAN Port VLAN (Max. 18/26 groups can be configured) IEEE 802.1Q VLAN (Max. 31 groups can be configured)

Port Trunk

3 groups: Port 1, 2, 3 and 4 Port 5, 6, 7 and 8 Port G1/G1-F and G2/G2-F

STP (Spanning Tree)

IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol IEEE 802.1w RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol)

Multicast

IGMP Snooping and IGMP v1/v2

Mirroring

N: 1 port mirroring

QoS

FIFO (First-in First-out) SP (Strict Priority) WP (Weighted Priority)

MAC Management

MAC address aging and static MAC address configuration

Loading and Upgrade

HTTP upgrade Import/Export configuration file

Management a údržba

SNMP v1/v2 WEB management

 

MWMyZjcy