Zavolajte nám: +421 948 602 907       insomnium@insomnium.sk


Úvod » Príslušenstvo » Axis » AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX


        

AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX

 

Číslo produktu: 5801-811
naša cena bez DPH : 79,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
94,80 EUR

do košíka:
   

Kompletné špecifikácie

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module. Multi mode 850nm, 550m. Industrial grade.

 

MzUxYjhkN