Google Maps || Powered By MapsEasy.com Maps Generator

Úvod » IP digitálne kamery » Axis » Príslušenstvo » AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX


        

AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX

 

Doba dodania Doručenie 28.11.2020 do 14:00.
Objednajte dnes do 10:00
Číslo produktu: 5801-811
Výrobca: Axis Communications
naša cena bez DPH : 79,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
94,80 EUR

do košíka:
  ks  

Kompletné špecifikácie

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module. Multi mode 850nm, 550m. Industrial grade.
NzkwYjc