Zavolajte nám: +421 948 602 907       insomnium@insomnium.sk


Úvod » Príslušenstvo » Axis » AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX


        

AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX

 

Číslo produktu: 5801-801

Kompletné špecifikácie

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module. Single mode 1310nm, 10km. Industrial grade.

 

YmFkZ